Čas v ktorom žijeme je jedinečný.

By | 6. septembra 2017

Milí priatelia,

čas v ktorom práve žijeme je jedinečný a pred nami sa otvára vesmír vo svojej multidimenzionálnej podobe. Sme bytosti tvorené  frekvenciou a vibráciou a každý z nás má svoj jedinečný tón a farbu svojej duše, vnútornej večnej energie. V tomto školskom roku sa budeme viac venovať vibráciám a “healingu” – liečeniu duše a tela vibráciou čistých tónov zvuku, farieb, kryštálov a energií generovanej hlbokým stavom relaxácie a meditácie. Je čas obnoviť svoje telo aj dušu, prebudiť mimozmyslové schopnosti a vystúpiť na vyšší stupeň existencie, uzdraviť svoj svet a robiť v živote to prečo sme sa narodili. Vesmír má svoj plán a má ho aj každý z nás, ukrytý hlboko vo svojom srdci a cesta k nemu vedie len spojením sa so svojou dušou v tom najčistejšom mieste v nás, odkiaľ sme schopní prebudiť ohromné množstvo energie a robiť zázraky vo svojom živote.  Cesta je otvorená, Modrá planéta je jednou z mnohých ciest k svetlu. Aj v tomto roku otvárame intenzívne, dlhodobé aj krátkodobé kurzy Modrej Planéty,  pokračujú zážitkové workshopy a pripravili sme kurzy maľovania, rozvoja kreativity, víkendy s maľovaním v prírode a mnohé iné. Srdečne ďakujeme všetkým našim priaznivcom, ktorí svojimi pozitívnymi myšlienkami  a krásnymi víziami menia tento svet na krásne miesto pre všetkých. Slovo, myšlienka, vízia je energiou, ktorá tvorí náš svet. Vitajte v novom školskom roku ZIV. Všetky informácie nájdete na stránkach

www.ziv.sk, www.ivetaslobodnikova.sk ,www.ziv.sk /zážitkové workshop a nájdete nás aj na facebooku a instagrame.

Aktuálne o energiách kozmu.

Smaragdová levia brána, otvorený galaktický portál pod týmto poetickým tajomným názvom sa skrýva z energetického hľadiska  jedinečné obdobie. Začalo letným slnovratom a vyvrcholí v týždni od 21-27 augusta. Sme uprostred tzv. “galaktického portálu” v ktorom na zem prúdia dva opozitné prúdy energie nádherných farieb smaragdu a magenty, blížime sa k vrcholnému vzostupu energie. Prináša to so sebou obrovské turbulencie “nielen počasia”, čo ste si už iste všimli, ale predovšetkým nás to núti vyrovnať sa s vlastnou polaritnou vnútornou energiou, zharmonizovať sa a aj svoj život, len potom môže každý človek využiť túto jedinečnú šancu ďalšieho frekvenčného vzostupu Zeme a ľudstva. V septembri budú všetky energie trošku turbulentné, ale stále stúpame, je potrebné rozpúšťať strach a venovať sa hlavne tomu čo nám robí radosť. Radosť a láska je najvyššou frekvenciou. Človek, ktorý cíti radosť  je šťastný.

Máme  v tomto čase jedinečnú príležitosť urobiť veľký frekvenčný skok, pozitívne zmeny v živote, začať robiť to čo skutočne bytostne a chceme a prečo sme sa narodili. Je to cesta k šťastnému naplnenému životu, ale vedie iba cez sebapoznanie a rozvoj vedomia, ktoré dáva iba spirituálny cesta. Sme predovšetkým veční duchovia:-). Aby sme vám pomohli prekonať tieto búrlivé časy a nasmerovať vnútornú energiu k tvorbe kreatívneho šťastného života omladiť a ozdraviť svoje telo, uzdraviť vnútorné dieťa a otvoriť prúdy hojnosti všetkého dobrého, pripravili sme pre vás v novom školskom roku jedinečné kurzy a workshopy.  Aj obľúbenú akciu – Harmonizačný víkend v Belušských Slatinách s výukou maľovania. Vedú akad.maliari a operná speváčka.  Sedemnásť hodín skvelého programu na výber  vedie tím lektorov , profesionálnych umelcov. Poďte s nami relaxovať, zabávať sa aj vzdelávať sa na krásnom mieste uprostred prírody.

www.ziv.sk, www.ivetaslobodnikova.sk ,www.ziv.sk /zážitkové workshopy

Želám krásny štart do nového školského roka a roka pozitívnych zmien

Iveta Slobodníková

Iveta Slobodníková
Najnovšie články od Iveta Slobodníková (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *