Jeden krok v čase

By | 11. decembra 2019

Dnešný deň je výnimočný, 12.12  presne o 12:12 nášho času vrcholí spln v blížencoch. Prináša ľahkosť a radosť existencie, riešenie všetkého čo je potrebné v živote riešiť a uvoľnenie všetkého, čo nám už neslúži pre rozvoj. Ukončujeme posledný rok sedemročného cyklu, veľký očistný proces, ktorý žačal rokom 2012 a čaká nás nové vesmírne dobrodružstvo vzostupu. Z hľadiska energií kozmu a vývoja ľudstva sa otvára nová budúcnosť nášho sveta. Je veľmi dôležité v tejto dobe vedieť ovládať svoju mentálnu energiu, svoje myšlienky, vedieť preladiť emócie a kreatívne tvoriť krásu a harmóniu, hojnosť a radosť vo svojom živote a tým napĺňať víziu ľudstva , pretože náš život rovnako ako život každého človeka ovplyvňuje energiu ľudstva a planéty. Meditácia je cesta ako sa to naučiť a objaviť pravdu o živote. Čas je teraz, milí priatelia, nájsť ten správny kľúč – mier, lásku a svetlo,  odhaliť tajomstvo kto vlastne sme a kto sú ľudia okolo nás, v akom svete žijeme a v akom túžime žiť. Je čas preskúmať hĺbku svojej vlastnej bytosti, spirituality, zbaviť sa všetkých nefukčných mentálno-emočných vzorcov, ktoré podvedome riadili náš život, čas stať sa vedomým si svojej existencie a zdroja vnútornej sily, aby sme žili šťastne, aktívne a tvorivo, plynuli s vesmírnym prúdom na vlne zmien. Vesmírna hra pokračuje a zažívame ďalší frekvenčný vzostup uprostred transformácie ľudstva a planéty, a sú to zmeny kozmické, dávno predpovedané starovekými civilizáciami, ktoré ovládali vesmírny jazyk. Jazyk komunikácie s vesmírnymi silami, ktorí sa teraz mnohí znovu učia.  Dnes a po celý mesiac nás malý krásny vzostup energie tohto splnu  priblíži viac k naplneniu vízií ľudstva v roku 2020 a  našich vlastných vízií. Rok 2020 bude príjemným prekvapením pre všetkých,  najmä tých, ktorí vedia prebudiť svoju vnútornú silu, skoncentrovať energiu, spojiť sa so svojim vyšším ja a naplniť svoj život krásnymi zážitkami vlastnej reality. ZIV je škola Umenia a Meditácií a nie je náhodou že v roku 2020 oslávi svoje 20-výročie založenia. Čas zázrakov sa začína.

Vaše obľúbené kurzy meditácii a umenia, aj nové kurzy pre rok 2020 nájdete vždy na stránke www.ziv.sk, Informácie nájdete: +421903 110 228, +421905 255585, ziv@ziv.sk a našich FB stránkachModrá planéta svetlo zeme, Združenie pre integrálne vzdelávanie, Kreslenie a maľovanie pre radosť, Instagrame – Iveta Slobodníkova ZIV a youtoube kanáli:  blueplanetlight.

Najbližšie akcie:

16.12 – Workshop Soundhealing – terapia zvukom a meditácia so živou sounhealingovou hudbou. Vhodné pre každého, kto chce skúsiť silu čistého zvuku, ladenie organizmu vlastným hlasom a meditáciu (18:00-20:00)

17.12 – Ateliér maľby – Vianočné miniatúry (17:00-20:00, pre absolventov kurzov maľovania aj pre záujemcov o maľovanie miniatúr, viac info na našich infolinkách )

20.12. Vianočná meditácia zimného slnovratu  s hudobným programom  – rozprávanie o energii Vianoc, hudobný program a meditácia, pre každého (18:00-20:00, pre verejnosť, vstup na vstupné)

Krásne dni želá

autorka Iveta Slobodníková, www.ivetaslobodnikova.sk

 

Iveta Slobodníková
Najnovšie články od Iveta Slobodníková (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *