P.F.2018 Píšeme nové dejiny ľudstva

By | 2. januára 2018

Milí priatelia,

vstúpili sme do požehnaného nového slnečného roku 2018 v období veľkých zmien. Veľa ľudí si želá túto zmenu a snaží sa o pozitívny vývoj ľudstva. Veľká časť ľudstva už frekvenčne žije v novom veku a ako viete na tých ostatných čakáme kým nájdu cestu von z jungle:-) a všetci spolu ako jeden ľudský druh vystúpime na nový stupeň času. Po roku 2019 čaká ľudstvo nie kríza, ako hovoria sociológovia, ale vzostup vo všetkých oblastiach života, ako hovoria majstri, pretože všetko je vecou voľby. Rok ktorý sa nám teraz otvára bude opäť dobrodružný a naďalej plný zmien ale tentokrát už na vyššej frekvenčnej úrovni a preto oveľa príjemnejších pre všetkých. V roku 2017 sme mnohí zažívali turbulentnú cestu plnú strát a nálezov a opätovný návrat k svojim hodnotám a túžbam, ktoré sa v tomto roku začnú napĺňať a tak si veselo držte klobúky a vyrážame opäť trochu rýchlejšie. Našťastie sa frekvenčný vzostup v roku 2012 neudial naraz ale stúpame po malých frekvenčných “poskokoch” a práve dnes sa otvára ďalšia galaktická brána vyššej energie, v noci 1.1 (v deviatom) a 2.1 (desiatom) dni dvanástich svätých nocí, pri splne mesiaca. Dnešný deň je mimoriadne silný energeticky, ako aj všetkých dvanásť dní a nocí od Vianoc. Je to čas, keď sa všetko živé na zemi musí vyrovnať so zmenou magnetických polí v galaxii aj slnovratom, vysokou radiáciou a v období evolučného skoku ľudstva ešte o niečo:-)) silnejších. V priebehu roka sa k planéte Zem priblíži niekoľko planét nášho hviezdneho neba, ale o tom až nabudúce alebo na kurzoch Modrej Planéty. Nastáva čas všetkých možností a na konci roka môžeme ako ľudstvo zažiť jednotu kolektívneho prebudeného vedomia a  každá bytosť môže objaviť svoju jedinečnosť a naplniť svoje sny. Cesta, ktorá sa pred nami otvára bude krásna, bude to rýchla dobrodružná jazda, aj trochu nebezpečná, a tak  meditujte, zvlášť počas dvanástich svätých nocí  v ktorých si môžete nastaviť:-) svoj úspešný krásny rok, vysielajte prajné  a krásne myšlienky, aj sa dobre držte – svetla, kreativity a mieru, to sú najväčšie istoty a nádej pre ľudstvo….a stúpame do nového lepšieho sveta pre všetkých, svoj život aj budúcnosť máme všetci vo svojich rukách a spoločne si želajme šťastie, mier a hojnosť, je čas skutočne žiť a byť skutočnými ľuďmi.

Želám vám šťastný úspešný rok plný svetla, radosti, hojnosti a lásky 

A pripájam ešte slová svätých majstrov – mantru, ktorá je ich darom (skúste:-) si ju tri krát povedať a posilní vašu sebaúctu)

“Žezlo vlády svojho života držím pevne v rukách, moje sú chyby a moja je aj dokonalosť, môj je život môjho ducha v svätej úcte k svätým silám.”

Kurzy klasickej meditácie, Modrej Planéty, aj maľovania, spevu, muziko a arteterapie nájdete v Galérii ZIV v Bratislave od  12.1.2018, viac info na www.ziv.sk

Iveta S

 

Iveta Slobodníková
Najnovšie články od Iveta Slobodníková (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *