Kurzy

Pobytový kurz Maľovanie morskej krajiny

Pobytový kurz maľovania pri mori s harmonizačným programom na výber (cvičenie a meditácie pri mori, muziko a arte terapia, workshop zdravia). Kurz je zameraný na maľovanie – akvarel a maľba a kresba morskej krajiny, úvod do umenia, výtvarnej tvorby a najpoužívanejších techník.

Letný kurz maľovania v ZIV

Letný kurz maľovania v Galérii ZIV pod vedením akad.maliarov, na ktorom si postupne môžete vyskúšať v poobedných hodinách počas jedného týždňa rôzne techniky, maľovať, posledný deň krajinku aj vonku v plenéri. Jedinečný zážitok kreativity, relaxácie aj vzdelávania a ak sa vám maľovanie bude páčiť, môžeteu nás  pokračovať ďaľšími kurzami maľovania počas celého roka.

Intenzívny víkendový kurz maľovania Umením k harmónii

Intenzívny víkendový kurz pre náročnejších určený verejnosti, každému, kto sa chce naučiť základy výtvarnej tvorby a rozvíjať svoj talent pod individuálnym, profesionálnym vedením, pre aktívnych, rýchlych ľudí. Voláme ho aj “rýchlokurz geniality”. Je vyučovaný jedinečnou, pôvodnou metódou založenou na kombinácii arteterapeutických a relaxačných techník s klasickou výučbou, vhodný pre aktívnych ľudí s nedostatkom času.

Kurz Kryštály a kryštaloterapie

Kryštály a kryštaloterapia

Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o polodrahokamoch, ich sile, histórii a používaní, o kameňoch vekov, nového veku, drahých, zváštnych kameňoch, amuletoch, základných zostavách kryštaloterapie, čírych kryštáloch a kryštálovom orákule. Účinok kryštálov je stáročiami overený a znalosti o nich patria medzi klenoty empirického poznania ľudstva.

Kurz arteterapie

Arteterapia je zážitkový kurz spontánneho maľovania, podporuje kreativitu a rozvíja schopnosť porozumieť vnútorným obrazom a myšlienkovo emočným vzorcom nášho konania, tomu, čo nás trápi, čo by sme chceli dosiahnuť. Naučí nás uvoľniť sa a vnímať život pozitívnejšie. Kurz je štvorstupňový, v auguste máte možnosť absolvovať prvý stupeň.

Letný kurz spevu

Obľúbený kurz v ZIV , tentokrát akoletný intenzívny kurz, každý deň dve hodiny, pre začiatočníkov aj pokročilých. Z obsahu: úvod do spievania rôznych žánrov, hlasové rozcvičky, dychové cvičenia, techniky spevu, určenie hlasového rozsahu, farby, typu hlasu jednotlivých účastníkov, v prípade záujmu lektorka poradí, na čo máte hlasové predpoklady.