Kurzy

Milí priatelia KOMLETNÚ PONUKU KURZOV a všetky aktuálne kurzy nájdete aj TU: na našej stránke

Aktuálne termíny – KALENDÁR KURZOV

Môžte mi zanechať správu cez formulár na úvodnej stránke, alebo píšte na ziv@ziv.sk, volajte +421905255585. Teší sa na vás tím lektorov umelcov:-)

Kurz maľovania krok za krokom v ZIV/The Painting Course Step by Step

Kurz maľovania krok za krokom v Galérii ZIV pod vedením akad.maliarov, 20 hodín,  5x4h vždy v sobotu od 15teho septembra, na ktorom si postupne môžete vyskúšať  rôzne techniky, naučiť sa maľovať. Jedinečný zážitok kreativity, relaxácie aj vzdelávania a ak sa vám maľovanie bude páčiť, môžete pokračovať ďaľšími kurzami maľovania počas celého roka.

Intenzívny víkendový kurz maľovania Umením k harmónii

Intenzívny víkendový kurz pre náročnejších určený verejnosti, každému, kto sa chce naučiť základy výtvarnej tvorby a rozvíjať svoj talent pod individuálnym, profesionálnym vedením, pre aktívnych, rýchlych ľudí. Voláme ho aj “rýchlokurz geniality”. Je vyučovaný jedinečnou, pôvodnou metódou založenou na kombinácii arteterapeutických a relaxačných techník s klasickou výučbou, vhodný pre aktívnych ľudí s nedostatkom času.

Kurz Kryštály a kryštaloterapie

Kryštály a kryštaloterapia

Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o polodrahokamoch, ich sile, histórii a používaní, o kameňoch vekov, nového veku, drahých, zváštnych kameňoch, amuletoch, základných zostavách kryštaloterapie, čírych kryštáloch a kryštálovom orákule. Účinok kryštálov je stáročiami overený a znalosti o nich patria medzi klenoty empirického poznania ľudstva.

Kurz arteterapie

Arteterapia je zážitkový kurz spontánneho maľovania, podporuje kreativitu a rozvíja schopnosť porozumieť vnútorným obrazom a myšlienkovo emočným vzorcom nášho konania, tomu, čo nás trápi, čo by sme chceli dosiahnuť. Naučí nás uvoľniť sa a vnímať život pozitívnejšie. Kurz je štvorstupňový, v auguste máte možnosť absolvovať prvý stupeň.

Kurzy – Kurz Relax mentalizmus. Kurz Meditácia krok za krokom

Kurz rozvíja duševné a mimozmyslové schopnosti, naučí myseľ koncentrovať, techniky vizualizácie, mentalizmu a tvorby reality, ako ovládať svoju myseľ a preladiť emócie, zamerať mentálnu a emocionálnu energiu na dosiahnutie želanej reality. Je vhodný pre každého aj manažérov, rozvíja manažérske zručnosti softskills.

Kurz Spevu krok za krokom

5 – týždňový zážitkový kurz klasického spevu v malej skupine  v priestoroch galérie. Základy techniky spevu a hudobnej teórie s opernou speváčkou. Pre každého, kto má chuť a záujem naučiť sa spievať, rozvíjať svoj talent, zlepšiť svoj verejný prejav, predchádzajúce skúsenosti sa nevyžadujú.